Stejnopohlavní manželství je jen první krok, požavavky LGBT porostou

Dne 4. dubna 2019 úspěšně proběhla mezinárodní konference v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pořádaná Aliancí pro rodinu. Na akci vystoupili zahraniční hosté, z nichž nejznámnější tváří byla paní Ludovine de La Rochere, prezidentka francouzského hnutí Le Manif Pour Tous (Demonstrace za všechny), která se s plným auditoriem podělila o svou francouzskou zkušenost, kdy dalším požadavkem je právo na umělé oplodnění pro každou ženu.

Její vystoupení můžete nalézt na youtubovém kanálu (stačí kliknout na obrázek níže).

Vystoupení Ludovine de La Rochere.

Další vystupující byla právnička Dr. Adina Portaru (ADF), která se ve svém příspěvku věnovala manželství a rodině z pohledu pravomoci EU (při kliknutí na foto si můžete podívat na její příspěvek).

Právnička Adina Portaru při svém vystoupení.

Právník Pavel Hasenkopf se svém příspěvku věnoval problematice rodičovství a adopce, které je neoddělitelně spjato s institutem manželství.

Příspvěvek Pavla Hasenkopfa.

Dalším vystupujícím byl taktéž právník Jan Kosinka, který ve svém příspěvku upozornil na skutečnost, že čím více se bojuje za rovnost, tím více společnost směřuje k nové diskriminaci.

Příspěvek Petra Kosinky.

Posledním vystupujícím byl advokát a vysokoškolský pedagog Jakub Kříž, který seznámil s důvody proč právní řád institut manželství (jako svazek muže a ženy) uznává a definuje a taktéž s důsledky případné redefinice.

Vystoupení Jakuba Kříže.

Děkujeme všem účastníkům za hojnou účast.

Paní Ludovine de La Rochere poskytla rozhovor dvěma médiím, přečtě se s ní rozhovor:

Manželství homosexuálů je jen první krok, požadavky LGBT aktivistů jen porostou, říká aktivistka z Francie.

Oni to teď nechápou . . .