Pouze polovina poslanců má rozhodovat o homosexuálních svatbách

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Navzdory nouzovému stavu Sněmovny, která stále zasedá v polovičním počtu, vyvolali LGBT aktivisté nové jednání o tzv. homosexuálním manželství, To by mělo proběhnout na mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny už tento čtvrtek 29.4. od 9 hodin.

 

V březnu tohoto roku se čeští poslanci shodli na tom, že tzv. homosexuální manželství není to, co si většina české společnosti přeje. Ve svém e-mailovém vyjádření nám to potvrdil i nejmenovaný poslanec vládního ANO.

„… v tématu (homosexuálního – pozn. redakce) manželství  vnímáme, že je společnost rozdělena, a tak určitě se nic v tomto volebním období neuzavře.“

To ovšem LGBT aktivisty rozlítilo natolik, že navzdory společenskému ochromení kvůli koronaviru, napjatému dění mezi Českou republikou a Ruskem a v situaci, kdy Sněmovna funguje v nouzovém stavu, zatlačili na „své poslance“. Nashromáždili 50 poslaneckých podpisů a na jejich základě bude už tento týden, ve čtvrtek 29.4., mimořádná schůze Poslanecké sněmovny. Tam se mimo jiné bude znova hlasovat o tom, jestli v ČR skončí institut manželství, tak jak jej známe. V případě jeho redefinice skončí i rodičovství, jak jej známe.

Jedná se o zásadní kulturní revoluci. Stát by dal totiž najevo, že pro děti není důležité mít mámu a tátu, ale v podstatě libovolnou kombinaci LGBT osob.

Alarmující je to, že schůze bude opět probíhat v nouzovém režimu, takže o „kulturní revoluci“ bude rozhodovat jen polovina Sněmovny, což je za nepřípustné, protože poslanci v tomto nejsou rozděleni rovnoměrně a hlasování tak může být výrazně zkresleno.

Ovlivňování veřejného mínění ve věci tzv. homosexuálního manželství přesáhlo o víkendu své meze. Český Facebook smazal diskuzi na profilu Aliance pro rodinu, která obsahovala argumenty upozorňující na nelegální “e-shop s dětmi”, web, kde si čeští homosexuálové mohou objednat surrogátní matky a vajíčka. Janě Jochové, předsedkyni Aliance pro rodinu, přišlo oznámení o banu na 30 dní a upozornění, že by profil organizace mohl být nenávratně smazán. Více v naší tiskové zprávě. TZ_ostrakizace_Aliance_pro_rodinu (1)

Jsme svědky postupné ztráty svobody slova. Budou se nyní ideově nehodící se názory mazat z veřejných diskuzí? A to zvláště před důležitými kroky Poslanecné sněmovny?

Zde najdete seznam poslancům, kterým je ještě dobré napsat, aby věděli, že jejich voliči s rozbitím manželství nesouhlasí. poslanci