Napište s námi premiérovi. Úřad vlády nesmí radit lesbickým párům, jak obcházet zákony.

V návaznosti na kauzu, kterou vynesl na světlo server INFO.CZ, že Úřad vlády zasponzoroval příručku spolku Prague Pride, která radí lesbickým párům jak obcházet zákony při “pořizování dětí”, jsme se rozhodli konat.

Zaslali jsme premiéru Andreji Babišovi stížnost na jednání Úřadu vlády v mimořádně závažné věci. Napište mu s námi. Ukažme, že nám není lhostejné, když stát přikyvuje obchodu s dětmi a dává návod lesbickým párům k obcházení platné legislativy ve věcech otcovství a mateřství. Učinit tak můžete třeba následujícím textem na e-mail premier@vlada.cz

Vážený pane premiére,

obracím se na Vás v mimořádně závažné věci. Úřad vlády skrze spolek Prague Pride podpořil obcházení zákonů naší země. Žádám Vás, abyste z této nepřípustné záležitosti vyvodil důsledky a odpovědnost konkrétních osob.

Není možné, aby úředníci placení z veřejných peněz rozhodli o podpoře projektu, který nabádá k obcházení zákonů této země. Příručka, kterou Úřad vlády zasponzoroval (Ona a ona plánují rodinu aneb jak jít štěstí naproti) podává důkladný návod, jak obejít platnou legislativu ve věcech otcovství a mateřství, když dvě lesby uplatí muže, aby jim na klinice “dělal fiktivního otce”.

Že se takto obchází zákon o specifických zdravotních službách není žádná novinka, ale že toto obcházení podpoří i Úřad vlády, to je výsměch a plivnutí do tváře všem, kdo zákony ctí, respektují a nakonec i vytvářejí.

Budu čekat Vaše veřejné vyjádření a také se podle něj rozhodovat v podzimních volbách.

S přáním všeho dobrého,

Xxxx