Předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová a otázky ohledně manželství

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
A naposledy vám v rámci předvolebních otázek a odpovědí s předsedy jednotlivých stran usilujících o vstup do Poslanecké sněmovny přinášíme odpovědi předsedkyně hnutí Trikolóra, Zuzany Majerové Zahradníkové. Trikolóra kandiduje spolu se Svobodnými a Soukromníky (TSS).  Z odpovědí paní Majerové, které píše za celé volební uskupení, vyplývá, že i oni jednotně hájí manželství jako svazek muže a ženy a odmítají jeho redefinici, protože děti mají právo na své rodiče jako maminku a tatínka. To je normální svět, který je třeba podle ní hájit.

1) Je pro vás manželství svazkem muže a ženy nebo je vnímáte jako společenský konstrukt, který lze libovolně redefinovat, v současnosti např. na tzv. homosexuální manželství – tedy svazek dvou gayů či leseb? A pokud ano, proč by podle Vás měla do budoucna tato redefinice zůstat „pouze“ u dvou osob?

Hlavním heslem naší volební formace Trikolora Svobodní Soukromníci je, že „Bráníme normální svět“. A co je normální? Stále to opakujeme. Normální je, že rodinu tvoří maminka, tatínek a děti. Normální je, že existují jen dvě pohlaví. Normální je, že manželství je svazkem jednoho muže a jedné ženy. Normální ale také je být tolerantní k lidem, kteří to mají trochu jinak. Své homosexuální svazky ale ať si nazvou nějak jinak. Sama etymologie slova manželství vylučuje, že by mohlo jít o jiný svazek než o spojení muže a ženy.

2) Myslíte si, že je správné, aby dítě vychovávala žena-matka a muž-otec a nebo je podle Vás jedno, jaký počet a kombinace osob dítě vychovává?

Vůbec to není jedno. Dítě potřebuje pro svůj život oba vzory, ženský i mužský. Homosexualistická lobby sobecky zdůrazňuje pouze „práva“ dospělých, ale úplně zapomíná na práva dítěte. Konkrétně na právo každého narozeného dítěte mít maminku i tatínka. A nic na tom nemění fakt, že existují i neúplné rodiny. 

3) Na základě čeho jste si utvořila názor na výše zmíněné otázky? A jakým způsobem se o ně Vy a Vaše strana budete ve Sněmovně zasazovat?

Formovali mě mí rodiče, jejich příklad, a v mých názorech mě později utvrdila i vlastní zkušenost, jsem totiž matkou dvou synů. Některé věci je potřeba stále opakovat, zvláště pak, když současná vykolejená doba naslouchá více extrémům než většinové normalitě. Také ve sněmovně lze hovořit, plédovat a přesvědčovat, ale hlavně je nutné správně hlasovat. Normální svět je totiž opravdu potřeba bránit.

Za zaslané odpovědi moc děkujeme!