Katy Faust v ČR

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Kdyby vám teď někdo – kdokoliv – tvrdil, že má “právo na dítě”, tak si asi zaťukáte na čelo. Právo na dítě přece neexistuje, děti si nejde nijak vymoct. A přesto jsou v naší společnosti lidé, kteří usilují o změnu zákonů právě tímto směrem. Jaký dopad má na děti to, když přestávají být darem a stávají se komoditou k naplnění tužeb dospělých? Jaké to je vzejít z anonymně darovaného vajíčka, odnošeného náhradní matkou a narodit se “dvěma otcům”? Jaké to je žít s tím, že nikdy nepoznáte svého tátu, protože je anonymním dárcem spermatu z internetu? Jaké to je, když jsou vám vaše práva na mámu a tátu vzata ještě před narozením?

O tom všem přijede již 20.- 24. září promluvit k české společnosti paní Katy Faust, zakladatelka americké organizace Them before us. Ta sdružuje děti z neúplných rodin, děti vychovávané stejnopohlavními páry a také děti vzešlé z náhradního mateřství. Přesně k těmto experimentům s dětmi totiž v USA došlo po uzákonění tzv. homosexuálního manželství. Přijďte si poslechnout její příběh, přijďte se ptát a hlavně, přijďte si pro inspiraci, jak se stát těmi, kdo stojí za dětmi, které se sami ozvat nemohou.

Přijďte se  VŽDY OD 18 HODIN:

do Prahy (20.9.) CEVRO Institut,

do Brna (21.9.) Sídlo Veřejného ochránce práv

do Zlína (22.9.) Baťův Institut

do Ostravy (23.9.) Univerzitní kino Vesmír

podívat na redefinici manželství optikou práv dětí na otce a matku.

NAŠE PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘE SE STALY OBĚTÍ ZASE NĚJAKÉHO  ZASTÁNCE LÁSKY PRO VŠECHNY, KTERÝ TAK MILUJE, AŽ SI TO PLETE S NENÁVISTÍ. PROTO JSME JE SMAZALI, STEJNĚ JAKO MAŽEME FALEŠNÉ MAILY ATD.

SITUACI ŘEŠÍME S POLICIÍ ČR. AKTUÁLNĚ NEBUDEME POTVRZOVAT ŽÁDNÉ NOVÉ REGISTRACE, POČÍTÁME S PŘIHLÁŠKAMI, KTERÉ PŘIŠLY DO 14.9. 2021, OSTATNÍ ÚČASTNÍKY  BUDEME POUŠTĚT DO NAPLNĚNÍ KAPACITY SÁLŮ.  PŘIJĎTE PROTO RADĚJI S PŘEDSTIHEM A POČÍTEJTE U VSTUPU S OVĚŘENÍM TOTOŽNOSTI A PODPISEM PREZENČNÍ LISTINY. 

PROSÍME TAKÉ O DODRŽENÍ VŠECH AKTUÁLNĚ PLATNÝCH HYGIENICKÝCH NAŘÍZENÍ.