PROGRAM

Trasa průvodu

Palackého nám. – Praha

14:00-14:30

Vystoupení předsedy Senátu PČR pana Jaroslava Kubery a dalších významných hostů. Po projevech se vydáme v průvodu na Ostrov Kampa.
Pro prvních 100 přihlášených rodin bude ve stánku na Palackém náměstí připraven malý dárek k vyzvednutí před začátkem pochodu, tedy před 14h.

Kampa – odpoledne pro rodiny

15.15 – 18.00

Koncert kapely Pamflet pro větší, soutěže pro děti pod dohledem maskotů, malování na obličej pro kluky i holčičky, skákací hrady na vypuštění adrenalinu. Vystoupení nejlepšího jezdce BMX v ČR Michaela Berana, dechberoucí salta a rotace, fun zóna, ve které proběhnou workshopy, soutěže a půjčovna sportovního vybavení.
Vstup, atrakce i voda bezplatně, možnost zakoupení občerstvení.

Modlitební shromáždění​

Naši přátelé z mnoha církví ještě před samotnou akcí připravili společné modlitební shromáždění, kde se budou moci zájemci společně modlit za manželství a rodiny v ČR. Akce začíná již od 12h v refektáři Emauzského kláštera (Vyšehradská 49, Praha 2). Plakát ke  stažení naleznete ZDE.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘE

Přihlašte se jako dobrovolník

* Stisknutím tlačítka „Přihlásit se“ vyjadřujete souhlas se zpracováním poskytnutých údajů pro zasílání informací o Dni pro rodinu. Souhlas udělujete dobrovolně, bezplatně a do vašeho písemného odvolání. Zpracovatelem dat je Aliance pro rodinu. Data jsou uchovávána v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)

Přihlásit rodinu

* Stisknutím tlačítka „Přihlásit rodinu“ vyjadřujete souhlas se zpracováním poskytnutých údajů pro zasílání informací o Dni pro rodinu. Souhlas udělujete dobrovolně, bezplatně a do vašeho písemného odvolání. Zpracovatelem dat je Aliance pro rodinu. Data jsou uchovávána v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)