Podpora rodiny

Chceme zvýšit prestiž vnímání rodiny, chceme šířit pozitivní informace o rodině a manželství. Jakou roli v šíření obrazu rodiny hrají média jsme zjistili za vás v naší mediální studii, která nemá v ČR obodoby.Ve spolupráci s Newton Media jsme analyzovali více než 20 500 článků a příspěvků publikovaných v průběhu roku 2017. Samozřejmě jsem se dozvěděli, že rodina je sociální problém, domácí násilí a rozvody, pouze 10 % procent příspěvků bylo pozitivních. 

Za manželství muže a ženy

Dnešní doba je plná slov o právech dospělých. My chceme být hlasem těch, za které mají mluvit dospělí, ale mlčí. Manželství není o jen o právech dospělých, ale taky o právech dětí. Chceme aby jejich hlas byl slyšet taky. I proto děláme kampaň na podporu manželství.
Chceme ústavní definici manželství, je to jediná pojistka, jak ochránit definici manželství před experimenty. Do manželství muže a ženy, do svazku, kde se mohou narodit děti, které ví, kdo je jejich otec a kdo matka.

Vzdělávací systém

Rodiče jsou hlavní vychovatelé, nikoliv stát. Rodiče jsou zodpovědní za vzdělání svých dětí. To chceme zachovat. I proto se snažíme usměrňovat revizi rámcových vzdělávacího systému. Do vzdělání dětí nepatří žádná ideologie. Dle nás má mít jakákoliv ideologie mít vstup na školy vstup zakázán. Děti se mají vzdělávát, nemají dostávat politické školení.

Den pro rodinu

Tento rok proběhne již 4. ročník Dne pro rodinu. Co je cílem? Cheme jasně manifestovat, že manželství a rodina je krásná věc, která si ocení i pozornost veřejnosti a politiků. Rodiny jsou největší zájmovou skupinou, jen jak málo se o ní mluví a jak málo se o rodině mluví pozitivině.

PETICE

Ústavní definice manželství jako svazku muže a ženy.

DARUJ

můžete nás podpořit i finančním darem!