Podpisem můžete rozhodnout

Děti potřebují mámu a tátu, a proto existuje 6 důvodů, proč je nutná ústavní definice manželství:

  1. Zabráníme experimentům na dětech. Děti narozené do manželství vědí, že mají mámu a tátu. V případě homosexuálních párů musí být jeden z biologických rodičů odvržen, a to záměrně. Proto vzniká právní nejistota dítěte, proto nemá nárok na výživné. To ovšem není v zájmu dítěte.
  2. Redefinice manželství je předstupněm pro legalizaci náhradního mateřství, jak se stalo například v Nizozemí, Belgii, Dánsku, Kanadě, atd. Ve všech těchto zemích se z dětí stala komodita. I díky LGBT aktivistům, kteří chtějí právo na dítě. LGBT aktivisté náhradní mateřství propagují a podporují.
  3. Věda mluví jasně. Dítě vyrůstající se svými biologickými rodiči prospívá nejlépe. Všechny ostatní soužití se jim jen přibližují. Velmi často se šermuje s různými studiemi. Všechny studie vytvořené na náhodných, reprezentativních vzorcích obdobných párů heterosexuálních a homosexuálních prokazují, že klasické manželství je pro vývoj dítěte nejlepší.
  4. Ústavní definice manželství nás uchrání před novodobou normalizací. Doma se nebude muset říkat dětem něco jiného, než co se budou děti učit ve škole. 
  5. Proč jen dva? Co je magického na slově dva? Redefinicí manželství otevíráme cestu například polyamorním partnerům k manželství více osob. Fakticky jich tak žijí tisíce. Také se mají rádi, také spolu chtějí žít a formálně patřit. V Kolumbii byla trojici gayů na základě argumentace použité pro homosexuální manželství uznána dědická práva původně určená pro manžele. Proč být troškař, že?
  6. Nesouhlas? Homofobe! Trestní oznámení se podávájí na běžícím pásu již dnes. V zemích s legalizovaným homosexuálním manželstvím klesá svoboda slova, možnost uplatnění výhrady svědomí a je porušována náboženská svoboda.

Dvě podoby petice

Můžete si vybrat, jak ji podepíšete, elektronicky níže nebo po stažení papírově, ale jen jednou a jen jednu variantu. O petici spousta lidí neví, proto budeme rádi, pokud se co nejvíc lidí o této petiční iniciativě dozví prostřednictvím Vás. Sdílejte ji se svou rodinou a blízkými.
Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Your subscription could not be saved. Please try again.
Your subscription has been successful.

Petice za ústavní definici manželství 

My, níže podepsaní, žádáme prostřednictvím této petice poslance a poslankyně, senátory a senátorky, aby přijali ústavní zákon, kterým bude stanoveno, že: Manželství, rodina a mateřství jsou pod zvláštní ochranou zákona. Manželství je trvalý svazek muže a ženy.

Funkční rodina stojící na manželství muže a ženy vždy představovala nejlepší formu pro výchovu dětí, je to záruka budoucích generací. Proto také tato rodina má v našem právním řádu výsadní postavení. Žádáme, aby také ochrana manželství, které je základem rodiny, byla zakotvena na nejvyšší možné úrovni – tedy v ústavním pořádku. 

Děkujeme!

Prohlašuji, že jsem nepodepsal papírovou verzi této petice.

Petice v papírové podobě pokračuje

Papírové petice prosím zasílejte (nejlépe ne doporučeně) na adresu: Aliance pro rodinu, z. s., Platnéřská 191/4, 110 00 Praha 1. Děkujeme!

Petice v papírové podobě je volně ke stažení zde:
O petici spousta lidí neví, proto budeme rádi, pokud budete informaci o petici sdílet se svou rodinou a blízkými.